MENU ikona

SCALA WPROWADZIŁA NOWE ROZWIĄZANIE DLA CHROMEBOXA

USA

Scala wprowadziła na rynek nowy produkt – Scala Enterprise Player do użytku na Chromeboxie oraz innych urządzeniach Google Chrome. Nowy odtwarzacz emituje stabilny obraz w wysokiej rozdzielczości. Jest przystosowany do pracy 24/7, dzięki czemu nieustannie angażuje klientów wyświetlanym kontentem w miejscach taki, jak punkty sprzedaży detalicznej, restauracje szybkiej obsługi, firmy z branży finansowej i wielu innych. Jednocześnie Scala dołączyła do Programu Partnerskiego Google for Work. Obie firmy wspierają swoje działania, skupiając się na wykorzystaniu innowacyjnych technologii do dbania o bezpieczeństwo danych wrażliwych, dokumentacji i innych.

Scala Enterprise Player to wiodący system zarządzania treścią, który pozwala na swobodne wyświetlanie dowolnego kontentu, jego planowanie i monitorowanie. Urządzenie zapewnia zjawiskowe efekty wizualne zawierające obraz, wideo i audio. Rozwiązanie działa w połączeniu z Menadżerem Urządzeń Chrome, obsługuje formaty pisane w języku HTML5 oraz JAVA Script.

Treści można planować, wykorzystując dostępny harmonogram, a także przy pomocy łatwych w użyciu inteligentnych list odtwarzania. Scala Enterprise Player daje możliwość podziału ekranu na kilka stref, pozwalając tym samym na wyświetlanie różnych treści w poszczególnych częściach ekranu oraz emitowanie kilku filmów video jednocześnie.

„Jesteśmy zadowoleni z wprowadzenia na rynek nowego rozwiązania, które jest wspierane przez technologicznego lidera, jakim jest firma Google. Nowe urządzenie jest w pełni niezawodne, bezpieczne oraz przystosowane do pracy 24/7, dzięki czemu spełnia kluczowe wymagania projektów digital signage” – mówi Tom Nix, CEO firmy Scala.