BeConnected

SQM Digital Signage becomes BeConnected

BeConnected to nowa nazwa działającej od 2013 roku SQM Digital Signage sp. z o.o. Nowa nazwa związana jest ze zmianą struktury własnościowej spółki i wyjściem z grupy SQM, która dotychczas skupiała także firmy zajmujące się produkcją filmową oraz obsługą multimedialną targów. Zarząd firmy zdecydował, że nowa struktura spółki wymaga także powołania nowej marki, budującej odrębną wartość na rynku Digital Signage.

BeConnected pozycjonuje się jako firma marketingowowo – technologiczna łącząca kompetencje agencji marketingowej, takie jak strategia i kreacja oraz firmy technologicznej działającej w obszarach AV i IT. Od 2015 roku jest dystrybutorem platformy SCALA, a od 2017 wdraża własną strategię #WeAreDigitalSignage wskazującą na wartości biznesowe i komunikacyjne konceptów digitalowych. Firma posiada własne zasoby R&D i doświadczony zespół konsultantów i wdrożeniowców. Prowadzi projekty w kilkunastu krajach Europy, głównie dla handlu detalicznego i komunikacji wewnętrznej w przedsiębiorstwach.

Nazwa i logo BeConnected wiążą się z coraz lepszym zrozumieniem zmian, których doświadczamy na rynku komunikacji marketingowej. Pokolenie, które już dzisiaj decyduje o trendach jest „connected” i bardzo ceni sobie budowanie indywidualnej osobowości. Jednocześnie jest wszechstronne i gotowe na nie kończącą zmianę – tą nieskończoność również można odczytać z nowego logo marki – mówi Grzegorz Góralczyk, szef BeConnected.

W kwietniu br nastąpi także przekształcenie formalne BeConnected.

Kontakt