MENU ikona

Standy multimedialne

Chcesz w atrakcyjny sposób przedstawić informacje o swojej firmie lub produkcie? W szybki i łatwy sposób pozyskać feedback od odbiorców, dzięki któremu będziesz mógł nieustannie ulepszać funkcjonowanie swojej firmy i dostosowywać ją do wymagań Klientów?

Wykorzystaj totemy multimedialne, infokioski i wayfindery, które są nowoczesnym, kompleksowym i przede wszystkim interaktywnym rozwiązaniem, umożliwiającym szybki dostęp do informacji w każdym miejscu i o każdej porze. Ze względu na swoją estetykę totemy multimedialne idealnie nadają się do prezentacji produktów na konferencjach firmowych i naukowych, na targach, wystawach itp.

Infokioski są doskonałym nośnikiem informacji, ale co ważniejsze – stanowią doskonałe narzędzie do komunikacji z użytkownikami. Zainstalowanie odpowiednich aplikacji Digital Signage umożliwi użytkownikom np. przeglądanie oferty, wypełnianie ankiet, testowanie pokazowego oprogramowania, przeglądanie dokumentów i wiele innych. Wayfindery zapewnią szybkie odnalezienie w przestrzeni firmy zarówno klientom, jak i pracownikom.

Wszystkie urządzenia dopasowujemy w zależności od wymagań klienta. Mogą mieć dowolny kształt, kolorystykę i funkcjonalność. Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy najodpowiedniejsze rozwiązania techniczne i softwarowe.