MENU ikona

Tablety instalacyjne

Chcesz dotrzeć ze swoim przekazem wizualnym do jak największego grona zainteresowanych odbiorców? Wyświetlać obrazy, filmy i aplikacje na jednym urządzeniu? Skorzystaj z naszej kolekcji iDisplay. Otwórz się na nowoczesną technologię, wybierz dynamiczne rozwiązania Digital Signage, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą  o zastosowaniach biznesowych.

W naszej kolekcji znajdziesz urządzenia takie, jak ekrany dotykowe, wyświetlacze aktywowane przez ruch, które stanowią atrakcyjny i efektywny sposób na zaangażowanie Klienta. Dzięki prostemu w obsłudze systemowi zarządzania treścią, Twój przekaz będzie zawsze aktualny i wyświetlany dokładnie na czas.

Kolekcja iDisplay w całości dostępna jest w Polsce dzięki SQM!

 

Tablety dla instalacji profesjonalnych

Seria iDisplay Retail Tablets oferuje detalistom pięć tabletów o różnych rozmiarach (7", 10,1", 15,6", 18,5", 21,5"), specjalnie zaprojektowanych dla ich branży. Dzięki zaawansowanym możliwościom dotykowym, systemowi operacyjnemu Android oraz sprzętowi i oprogramowaniu specjalnie zaprogramowanym dla rynku detalicznego, seria Retail Tablets wprowadza prawdziwą rewolucję do świata Digital Signage.

 

 

Także jako wyświetlacz all-in-one

Android Advertising Display to idealne rozwiązanie dla marki, jak i dla detalicznej sprzedaży, gdzie istotne jest dotarcie z reklamą do jak najszerszego grona odbiorców. Zintegrowane z multimedialnym odtwarzaczem urządzenie pozwala na wyświetlanie obrazów, filmów i aplikacji dla wzmocnienia marketingowego przekazu. Zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie zostało zaprojektowane dla celów sprzedażowych i reklamowych. Android Advertising Display może pracować w trybie krajobrazowym oraz portretowym, a różnorodne dodatki czynią go idealnym rozwiązaniem Digital Signage.

Atrakcyjny komplet

iDisplay Enterprise to kompaktowy cyfrowy ekran 10,1” , który został stworzony specjalnie na rynek detaliczny!  System operacyjny Android oferuje przedsiębiorcom możliwość korzystania z niezliczonej liczby aplikacji promujących produkty, pozwalające na tworzenie kampanii i dostarczenie rozrywki Klientom w sklepie.
iDisplay Enterprise został zintegrowany z atrakcyjnym stojakiem, w którym ukryte są wszystkie interfejsy. Dzięki bezpiecznym opcjom instalacji i deinstalacji urządzenia (karta NFC lub gest) urządzenie może być z powodzeniem wykorzystywane zarówno jako ręczny tablet, jak i niewielki infokiosk.

 

 

 

 

Postaw lub zamocuj, gdzie tylko chcesz

Razem z urządzeniami dostarczamy różne rozmiary i modele mocowań dostosowane do różnych wielkości ekranów. Montaż na ścianie, na blacie, półce, przy podłodze itp. pozwalają sprzedawcom bezpiecznie umieścić ekrany w dowolnej lokalizacji w obrębie sklepu i tym samym w jak najbardziej atrakcyjny sposób emitować swój przekaz wizualny.

Zobacz, jak wykorzystać tablety iDisplay

 

 

UPSELLO - integracja z urządzeniami zewnętrznymi