MENU ikona

Ekrany LED

Wykorzystaj ekrany LED jako monitory reklamowe, tablice wyników podczas imprez sportowych czy efektowny dodatek do stoisk targowych. Skorzystaj z naszych usług, a dostarczymy i zainstalujemy ekrany multimedialne oraz akcesoria takich, jak konstrukcje, sterowniki i procesory obrazu.

Ekrany LED odznaczają się niespotykaną ostrością obrazu, ale również są nośnikami dającymi pole do kreatywnego popisu. Charakterystyczna budowa ekranu diodowego sprawia, że jest on niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz pozwala na połączenie kilku ekranów multimedialnych, z czego powstaje monitor dowolnej wielkości, kształtów czy proporcji boków. Pomiędzy poszczególnymi monitorami reklamowymi wędrować będzie niczym niezakłócony content, który przyciągnie wzrok każdego uczestnika imprezy.

 

Kurtyny LED

Wykorzystaj kurtyny LED i stwórz niesamowitą, multimedialną instalację! Kurtyny LED są idealne do zagospodarowania wolnej przestrzeni dużych obiektów, np. galerii handlowych, obiektów widowiskowych. Wykorzystują jedną z zalet technologii LED, a mianowicie modułową budowę, przez co pozwalają na nietypowe i wielkowymiarowe instalacje.

Kurtyny LED mogą stworzyć nietypowe i wielowymiarowe show, sprawiając, że same w sobie jako innowacyjny nośnik będą stanowiły atrakcję dla odbiorców. Dzięki elastycznym wyświetlaczom LED możesz stworzyć wspaniałą grę wyświetlanego contentu lub po prostu zachwycić odbiorców niesamowitością barw, wyświetlanych w tle. 

W naszej ofercie posiadamy również kurtyny LED twarde – zbliżone budową do klasycznych ekranów diodowych, aczkolwiek z rzadziej rozłożonymi pikselami (pixel pitch powyżej 30 mm). Tego typu nośniki mogą być transparentne, co daje możliwość operowania na przykład światłem scenicznym również zza kurtyny.

Podłogi i sufity

Oferujemy ekrany multimedialne o dokładności ok. 20 mm, które są przystosowane do montażu w poziomie. Diody na ekranie są nachylone w kierunku widzów, co znacznie poprawia jakość emitowanego obrazu. Całość pokryta przezroczystym materiałem, którego wytrzymałość porównywalna jest z materiałami stosowanymi w oknach. Technologia wykorzystana w ekranach reklamowych idealnie sprawdza się jako zabudowa scenograficzna, również podczas eventów.

 

 

 

Ekrany wewnętrzne

Rozświetl wnętrze swojej firmy tysiącami barw emitowanymi przez ekrany LED. Oferujemy wyświetlacze LED do użytku wewnętrznego, które charakteryzują się doskonałymi parametrami obrazu i bardzo dużą dokładnością wyświetlanej treści. Tak duża jasność obrazu, jak na ekranach diodowych, nie jest osiągalna w żadnej innej technologii, dzięki czemu dostarczony nośnik sprosta nawet najtrudniejszym warunkom oświetleniowym. Oferujemy ekrany reklamowe wewnętrzne zarówno w technologii SMD, jak i klasycznej RGB, w plamce już od 3 mm.

Wyobraź sobie przekaz wizualny o idealnym nasyceniu barw oraz kontraście. Wszystko to w zasięgu Twojej ręki!

 

Poniżej przedstawiamy przykład realizacji w Posnanii: