MENU ikona

Ściany video

Jeden monitor robi wrażenie! A co dopiero kilka ekranów połączonych w video wall? Wyobraź sobie soczyście barwny content wyświetlany na ścianie wideo, która swoim rozmiarem i jakością obrazu zaskoczy każdego!

Video wall to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w punktach sprzedaży jako POS TV, gdzie zachodzi potrzeba uzyskania obrazu szczególnie dużych rozmiarów. W fabrykach i dużych firmach ściany wideo często stanowią element tzw. corporate TV. Ponadto w zastosowaniach wewnętrznych videowall jest doskonałą alternatywą dla ekranów LED i projektorów.
W naszej ofercie posiadamy ekrany o charakterze modułowym, które można zamontować właściwie w niemalże każdym miejscu w formie ściany wideo o różnych kształtach i rozmiarach. Instalacje AV z wykorzystaniem video wall cieszą się obecnie ogromną popularnością, ponieważ stanowią niezwykle atrakcyjny nośnik wykorzystywany do przekazu informacji.

Dzięki zastosowaniu technologii łączenia bezszwowego pomiędzy poszczególnymi ekranami powstaje ściana wideo, na której obraz wyświetlany jest do samej krawędzi i zachowuje ciągłość pomiędzy poszczególnymi monitorami. W połączeniu z wydajnymi procesorami video daje to obraz o nieporównywalnej jakości i nieprzeciętnych rozmiarach. Stosując odpowiednie połączenie sprzętu i oprogramowania, możemy w dowolny sposób zarządzać wyświetlaną treścią, nierzadko uzyskując rozdzielczości kilkukrotnie przekraczające full HD.

Szukasz niestandardowego rozwiązania multimedialnego? Wykorzystaj video wall do prezentacji swojej reklamy lub przygotowanego contentu! Twoja firma jest wyjątkowa? Zaprezentuj ją w zjawiskowy sposób!