MENU ikona

Komputery i playery

Chcesz wyposażyć swoją firmę w najlepszy sprzęt? Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci najwyższej jakości komputery i playery, które wykorzystasz do swojego przekazu wizualnego oraz zintegrujesz z rozwiązaniami Digital Signage.

Urządzenia takie, jak komputery i pleyery stanowią niezbędne elementy, które łączą monitor z użytkownikiem, będąc źródłem sygnału dla ekranu LCD. Proponowany sprzęt podłączony do sieci może stać się częścią nawet najbardziej rozbudowanego systemu CMSowego.

Urządzenia, które zrewolucjonizowały rynek Digital Signage

Dysponujemy urządzeniami Intel NUC, obecnie najpopularniejszy na świecie komputer zaprojektowany z myślą o użytkownikach systemów Digital Signage. Na pierwszy rzut oka to zaprojektowane przez Intel pudełko wyróżnia się małymi wymiarami (10x10 cm) i niepozornym wyglądem. Ma jednak wszystko, czego potrzeba - przynajmniej dwa porty USB, wyjścia HDMI lub Display Port w ilości nawet 3 sztuk, gniazdko Ethernet. W środku kryje się najnowszej generacji procesor Intela (i3, i5 lub i7), dysk SSD i opcjonalna karta WiFi. A wszystko wyjątkowo stabilne i przyjazne w instalacji!

SQM proponuje również wydajne i jednocześnie ekonomiczne playery iDisplay, popularne MINI-X oraz wbudowane w slocie OPS playery do monitorów NEC. Te małe i wyjątkowo ekonomiczne urządzenia są dzisiaj zdolne do płynnego odtwarzania treści nawet w rozdzielczości Ultra HD. Połączone z odpowiednim oprogramowaniem stanowią doskonałą alternatywę dla droższych urządzeń PC opartych o system Windows.

Klasa przemysłowa

Bardziej zaawansowane systemy przemysłowe oraz instalacje wielomonitorowe (menu-boardy czy ściany video) wymagają urządzeń o wyjątkowej wydajności, wyposażone w dodatkowe interfejsy (również druga karta sieciowa, porty RS232) lub w karty wielomonitorowe. W SQM zawsze dobieramy urządzenie odtwarzające do specyficznych wymagań instalacji - tak, aby Twój projekt mógł przynosić profity przez długie lata!