MENU ikona

UPSELLO

Chcesz usprawnić proces zakupowy w Twoim sklepie? W prosty i szybki sposób zbadać opinię Klienta? Wprowadzić dodatkowy nośnik reklamowy, który utrwali Twoją markę w świadomości odbiorcy? Skorzystaj z Upsello – nowoczesnego asystenta sprzedaży!

Upsello to zestaw narzędzi wykorzystujących interaktywne nośniki Digital Signage dla zwiększenia koszyka zakupowego. Upsello przenosi nawyki klienta mobilnego i narzędzia znane z e-commerce do przestrzeni punktu handlowego. Wykorzystuje przy tym reguły cross-sellingowe, system rekomendacji oraz integrację z systemami POS i bazami danych produktów. Urządzenia, które wykorzystuje Upsello, są przystosowane do intuicyjnej pracy ciągłej, po podłączeniu do prądu same się uruchamiają.

Dostosuj swój sklep do oczekiwań współczesnego klienta! Wprowadź interaktywne urządzenia do przestrzeni sklepowej! Zamień z pozoru zwykły sklep w multimedialną przyjemność czerpaną z prostych i szybkich zakupów. Pozyskuj feedback od swoich klientów i dostosuj swój biznes do ich oczekiwań!

Upsello – niezawodny asystent sprzedawcy!

Spraw, by zakupy były przyjemnością!

  • Upsello w szybki i prosty sposób przekazuje informacje o produkcie i jego dostępności. Daje również możliwość przeglądania całych katalogów produktowych. Klient nie musi przekopywać sklepowych półek, by znaleźć artykuł, który go interesuje! Po dokonaniu zakupu pojawi się wizualizacja paragonu, czyli dowód sprzedaży.

  • Asystent sprzedaży usprawnia reklamacje, zamówienia, zwroty oraz inne procesy, które są realizowane przy kasie. Dzięki temu ruch przy kasach jest rozluźniony, co wpływa na większy komfort pracy Twoich pracowników oraz zadowala Klienta.

  • Badanie opinii Klienta jest kluczowe w procesie optymalizacji funkcjonowania Twojej firmy. Upsello pozwala odbiorcom w prosty sposób wypełnić ankietę na temat jakości obsługi oraz satysfakcji z korzystania z oferty produktowej. Dzięki temu uzyskasz szybki i konstruktywny feedback bezpośrednio od Twoich Klientów!

  • Upsello stanowi również dodatkowy nośnik reklamowy. Wyświetlana reklama jest dopasowana do zainteresowań Klienta oraz bezpośrednio dostosowuje się do bieżącego kierunku poszukiwań konkretnych produktów i podsuwa nowe zakupowe sugestie.

  • Asystent sprzedaży wesprze Twój program lojalnościowy, zachęcając Klienta do kolejnych zakupów i  do korzystania z nowych promocji.

Interaktywna sprzedaż

Upsello to kwintesencja współczesnych zakupów – przyjemność z pobytu w przestrzeni handlowej połączona z interaktywną sprzedażą! Wszystko po to, aby zadowolić Klienta i usprawnić system Twojej pracy.