BeConnected

Unified Communication & Collaboration (UCC)

Technologie, które pozwalają integrować w czasie rzeczywistym różne formy komunikacji pomiędzy pracownikami niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Wspierają pracę zdalną, spotkania on-line, organizację webinariów i szkoleń.

Bring Your Own Device (BYOD)

W myśl filozofii BYOD ekosystem w biurze, czy sali konferencyjnej umożliwi swobodne dołączenie się użytkownikowi i przeprowadzenie prezentacji z dowolnego, własnego urządzenia. Ponadto użytkownik nie jest ograniczony do jednej ustandaryzowanej aplikacji, może korzystać z różnych rozwiązań Collaboration i dowolnie przełączać się między nimi.

Sercem technologicznym spotkania jest centralny ekran dotykowy z preinstalowanymi aplikacjami. Taki ekran można jednak łatwo przenieść do innego pomieszczenia lub otwartej przestrzeni. Model BYOD wpisuje się w kulturę Agile Office i coraz częściej nazywany jest Bring Your Own Meeting (BYOM).

Model tradycyjny: Room-Based Meeting (RBM)

Spotkania prowadzone w salach wyposażonych w systemy wideokonferencyjne. Sercem systemu jest terminal lub tzw. telefon konferencyjny, a odpowiednia jakość spotkania związana jest często z posiadaniem wiedzy technicznej na temat jego działania. Tradycyjne systemy wideokonferencyjne cenione są przede wszystkim ze względu na stabilność i szyfrowanie połączenia zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Przestrzenie dla małych zespołów

Huddle Space

Znakomite rozwiązanie dla spotkań planowanych i organizowanych ad hoc. Pokoje mieszczące od 1 do 5 osób na niewielkiej przestrzeni przy użyciu rozwiązań Collaboration szybko można zmienić w centrum konferencyjne nie znające granic ani odległości.

Think Tank

Nieformalna i inspirująca przestrzeń pobudzająca kreatywność, ułatwiająca tworzenie nowych rozwiązań i idei. Rozwiązania Unified Collaboration znacznie zwiększają efektywność spotkań, zwłaszcza pomiędzy zespołami pracującymi na odległość.

Spotkania konwencjonalne

Meeting Room

Bardziej konwencjonalna przestrzeń spotkań. Wyposażona w systemy wideokonferencyjne i narzędzia Collaboration, zapewnia pełną integrację uczestników spotkań i umożliwia każdemu bezproblemowe przejście pomiędzy główną prezentacją a materiałami dodatkowymi

Board Room

Zebrania i spotkania grona osób decyzyjnych wymagają niezawodnych rozwiązań pozwalających na włączenie do agendy osób i treści z zewnątrz.  Rozwiązania Collaboration zwiększają efektywność kluczowych spotkań i pozwalają zaoszczędzić czas tam, gdzie jest on szczególnie cenny.

Duże pomieszczenia konferencyjne

Conference Room

Sale wieloosobowe wymagają przede wszystkim zaawansownaych rozwiązań audio i wielkoformatowych ekranów – ścian video bezszwowych, ścian LED lub dobrej jakości projekcji. Imponujące i produktywne konferencje wymagają stworzenia komfortowych warunków dla publiczności, która swoją uwagę musi utrzymać często przez wiele godzin.

Auditorium

Wizualizacja w bardzo dużym formacie pomaga przyciągnąć uwagę odbiorców, nawet tych w tylnych rzędach. Właściwie podane informacje przy użyciu znakomitej jakości rozwiązań Audio-Video zapewnią dotarcie i zapamiętywalność przekazu przez wiele godzin.

 • NEC InfinityBoard

  Baza

  NEC InfinityBoard

 • NEC monitory CB

  Baza

  NEC monitory CB

 • SAMSUNG Fl!p 2

  Baza

  SAMSUNG Fl!p 2

Formuła All-in-one czyli gotowy do użycia zestaw zawierający dotykowy ekran wielkoformatowy, kamerę, głośnik oraz komputer wraz z pre-instalowanym oprogramowaniem zgodnym ze standardami użytkownika

Huddle Space wyposażamy w ekran wielkoformatowy, do którego dobieramy akcesoria właściwe dla zastosowań określonych przez użytkownika: kamera, głośnik, transmiter sygnału czy oprogramowanie.

White Board to urządzenie pełniące rolę jednocześnie ekranu prezentacyjne, tablicy interaktywnej i elektronicznego flipcharta. Główną zaletą jest gotowość do użytkowania bez specjalnych prac konfiguracyjnych.

 • JABRA PanaCast

  Akcesoria

  JABRA PanaCast

 • AIRTAME 2

  Akcesoria

  AIRTAME 2

 • SCHEDULLA

  Akcesoria

  SCHEDULLA

Kamera, głośnik, mikrofon (często w jednym urządzeniu) dobierane są do potrzeb pomieszczenia i w miarę dostępnego budżetu. Pozwalają na uzyskanie najbardziej komfortowej jakości dźwięku i obrazu.

Bezprzewodowe transmitery  pozwalają na łatwe udostępnianie treści z komputera, tabletu czy smartfona na ekranie bez utraty jakości i opóźnień. Współpracują z systemami rezerwacji sal konferencyjnych i Digital Signage.

Rozwiązanie do rezerwacji sal konferencyjnych, a także małych pomieszczeni (np. Huddle Space), a nawet biurek (tzw. hot desk) zapewnia właściwą organizację przestrzeni i pomieszczeń w biurze zwiększając efektywność i minimalizując stratę czasu na poszukiwanie wolnego pokoju.

 • ZOOM

  Oprogramowanie

  ZOOM

 • Furniko E-Wall + Digital Signage

  Oprogramowanie

  Furniko E-Wall + Digital Signage

 • AIRTAME Cloud

  Oprogramowanie

  AIRTAME Cloud

Pre-instalowane oprogramowanie konferencyjne pozwala na efetywną współpracę zespołów, organizację prezentacji, wirtualnych spotkań i webinariów oraz współdzielenie dokumentów i aktywny udział użytkowników spotkania.

Oprogramowanie Digital Signage pozwala jeszcze bardziej efektywnie wykorzystać możliwości ekranów, nadając im funkcje narzędzia komunikacji wewnętrznej w firmie.

Przy większych instalacjach zalecamy wdrożenie programów typu Device Management, pozwalających na monitorowanie wydajności urządzeń i sieci firmowej.