BeConnected

5.10.15 sklepy i wyspy handlowe

5-10-15 to jedna z najpopularniejszych polskich sieci handlowych i marka ubrań dla dzieci w rożnym wieku.

Producent oferuje swoje ubrania i akcesoria zarówno przez sklep www, jak i w sklepach firmowych i na wyspach handlowych – własnych i franczyzowych. BeConnected wspólnie z marka buduje rozwiązania Digital Signage, które maja spełniać kilka znaczących funkcji w stacjonarnych punktach sprzedaży:

  • Możliwość zapoznania sie z oferta sieci, zarówno ta eksponowana na polkach, jak i dostępna w sklepie on-linę. Funkcja ta ma szczególne znaczenie na wyspach handlowych, których powierzenia nierzadko wynosi poniżej 10 metrów kwadratowych, co uniemożliwia prezentacje całości asortymentu.
  • Obsługa zamówień „Click&Collect”, a wiec zakupów dokonanych on-line z odbiorem osobistym na wyspie handlowej lub w sklepie. Dodatkowo ekrany pełnia role up-sellingu, wielu klientów odbierając zamowienie kupuje w sklepie coś jeszczcze
  • Komunikacja kampanii promocyjnych, które w przypadku 5-10-15 zmieniają sie bardzo dynamicznie – sa wprowadzane nawet w ciagu kilku godzin jednocześnie w sklepie on-linę i w sieci stacjonarnej. Tylko Digital Signage oferuje w tym przypadku elastyczność porównywalna do sieci www.

Kontakt