BeConnected

5.10.15 sklepy i wyspy handłowe

Interaktywne rozwiązania Omnichannel Digital Signage

5.10.15

Lokalizacja

Cała Polska

Data realizacji

2018 - 2022

5-10-15 to jedna z najpopularniejszych polskich sieci handlowych i marka ubrań dla dzieci w rożnym wieku. Sprzedaż prowadzi zarówno przez sklep internetowy, jak i sieć sklepów stacjonarnych – własnych i franczyzowych

O projekcie

BeConnected wspólnie z marka buduje rozwiązania Digital Signage, które maja spełniać kilka znaczących funkcji w stacjonarnych punktach sprzedaży:

  • Możliwość zapoznania sie z oferta sieci, zarówno ta eksponowana na polkach, jak i dostępna w sklepie on-linę. Funkcja ta ma szczególne znaczenie na wyspach handlowych, których powierzenia nierzadko wynosi poniżej 10 metrów kwadratowych, co uniemożliwia prezentacje całości asortymentu.
  • Obsługa zamówień „Click&Collect”, a wiec zakupów dokonanych on-line z odbiorem osobistym na wyspie handlowej lub w sklepie. Dodatkowo ekrany wspierają up-sellink, wielu klientów odbierając zamówienie, dokonuje dodatkowych zamówień
  • Komunikacja kampanii promocyjnych, które w przypadku 5-10-15 zmieniają sie bardzo dynamicznie – są wprowadzane nawet w ciągu kilku godzin jednocześnie w sklepie on-linę i w sieci stacjonarnej. Tylko Digital Signage oferuje w tym przypadku elastyczność porównywalna do sieci www.
  • Komunikacja interaktywna wspierana jest przez ekran wielkoformatowy w witrynie oraz tablety przy kasie.

Chcesz dowiedzieć się więcej?