BeConnected

Digital Showroom

Digital Showroom to wizytówka marki, możliwość pokazania na żywo historii firmy, bogatego doświadczenia, wreszcie produktów i ich zastosowań na żywo. Coraz częściej firmowe showroomy wyposażane są w ekrany Digital Signage, które nie tylko wspierają prezentację produktów, ale też wciągają użytkownika w wirtualny świat unikalnych doświadczeń.

BeConnected buduje multimedialne showroomy zarówno jako instalacje stałe jak i czasowe (np. pop-up store, wyspy handlowe, czy stoiska targowe). Zmiany w handlu detalicznym, takie jak strategie Omnichannel czy ograniczenie handlu w niedzielę, wymuszają również na sieciach handlowych zmianę formatu sklepów – tradycyjne ekspozycje półkowe zamieniane są na oszczędne prezentacje doświadczeń wzbogaconych o multimedialne prezentacje konkretnych produktów. Treści na ekranie z kolei powiązane są ze sklepami internetowymi, dzięki czemu konsument może swobodnie poruszać się między tradycyjnym, a cyfrowym kanałem sprzedaży wspieranym przez aplikacje mobilne czy social media.

Opracowanie odpowiednich treści dla Digital Showroom pozwoli nie tylko na prezentację, ale również interaktywną komunikację z konsumentem. Pozwól więc stworzyć użytkownikowi swój wymarzony model auta, przefiltrować dostępną ofertę i ocenić dostępność pożądanego produktu. Skorzystaj z integracji nowoczesnych wyświetlaczy z aplikacjami mobilnymi i ułatw swojemu klientowi dokonanie zakupu. A może nie chcesz sprzedać konkretnego produktu, a chciałbyś „kupić” uwagę odbiorcy i zapoznać go z filozofią oraz działaniami Twojej marki? Pomożemy Ci zrealizować Twoją wizję w formie Digital Showroom.

Kontakt