BeConnected

Baxter Education Center

Centrum Edukacyjne BAXTER, Warszawa

Showroom w Baxter Education Center w Warszawie.

Lokalizacja

Warszawa

Data realizacji

2018

Baxter to międzynarodowa firma medyczna, która powstała w latach trzydziestych ubiegłego wieku w amerykańskim Deerfield (Chicago). Jest obecna jest w 110 krajach, w których zatrudnia prawie 50 tysięcy pracowników. Przez ostatnie 20 lat zdążyła zadomowić się również w Polsce, gdzie zatrudnia ponad 400 osób. 

O projekcie

Istotnym elementem działalności Baxter jest edukacja personelu medycznego i pacjentów, dlatego w 2018 roku w siedzibie firmy w Warszawie powstało Baxter Education Center. To unikalne w skali Europy miejsce, gdzie na ponad 600 m2 odbywają się szkolenia z różnych dziedzin medycyny z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szkoleniowych. BEC to także showroom wyposażony w ekrany multimedialne, w tym History Wall – wyjątkową ściankę video wyświetlającą historię firmy w formie atrakcyjnego materiału video.

Oprócz instalacji ekranów LG wykonaliśmy dla firmy Baxter komplet uniwersalnych szablonów treści oraz materiał video. Wszystkie powstałe materiały są w pełni zgodne z identyfikacją wizualną Baxter i pozwalają na szybkie wprowadzenie do emisji, dzięki właściwościom systemu SCALA, który kontroluje pracę wszystkich ekranów.

Praktyczne szablony treści

Welcome Board

Pozwala wyświetlać powitania gości, kontrahentów w miejscach ogólnodostępnych (np. recepcja)

Corporate News

Kanał newsowy może być zintegrowany z Intranetem lub zewnętrznymi web-serwisami

Way Finder

Pozwala sprawdzić co dzieje się aktualnie w różnych pomieszczeniach i pomaga znaleźć do nich drogę.

Chcesz dowiedzieć się więcej?