BeConnected

Digital Signage

Technologia Digital Signage może być wykorzystywana na rynkach obejmujących sprzedaż detaliczną, restauracje szybkiej obsługi, komunikację korporacyjną, finanse, rozrywkę, motoryzację, służbę zdrowia i inne. Ta nowoczesna forma interaktywnej komunikacji staje się nieodłącznym elementem marketingu i budowania customer experience.

Digital Signage pozwala zaoszczędzić czas i dostosować treści nie tylko do danej pory roku czy sezonu, ale właściwie do każdej pory dnia, czy nawet zbliżającego się do ekranu konsumenta. Ekran, który dopasuje treść do wieku odbiorcy, monitor, który zaproponuje kawę o 8:00 rano i zdrową przekąskę około 12:00 w południe? A może wyświetlacz, który poinformuje Twoich pracowników o nowo otwartym stanowisku, kiedy wyjdą na przerwę na lunch (wiemy, że z newsletterami bywa różnie)? To jest możliwe.

Koszt zakupu sprzętu oraz oprogramowania rekompensuje brak konieczności powtarzania w nieskończoność procesu projektowania i wysyłania treści do druku, a następnie manualnego dystrybuowania treści. Nasi klienci biznesowi, prowadzący sprzedaż stacjonarną, mają teraz szansę zbudować doświadczenie znane konsumentom z marketingu i sprzedaży online, w tym e-commerce czy social media. Dzięki Digital Signage, wszystkie dobrze skomponowane treści pozwolą skutecznie zachęcić Konsumenta do wejścia w interakcję z marką czy produktem.

Spójrz w przyszłość. Opracuj z nami strategię cyfrowego marketingu dla swojej firmy i stwórz doświadczenie, któremu nikt nie będzie w stanie się oprzeć. Zarządzaj ekranami zdalnie dzięki CMS i patrz, jak Twój biznes kwitnie.

BeConnected to niemal 15 lat doświadczenia we wdrożeniach, które obejmują setki ekranów i licencji oprogramowania uruchomionych każdego roku. Budujemy systemy Digital Signage od podstaw. Oznacza to, że oprócz typowych
składników:

  • HARDWARE czyli ekrany LCD, LED, infokioski, tablety, playery, urządzenia sieciowe, akcesoria,
  • SOFTWARE czyli tego, co jest sercem każdego wdrożenia i nadaje możliwości wykorzystania hardware’u,
  • CONTENT czyli wypełnienie ekranów właściwym przekazem.

Opieramy swój biznes na szeregu usług, które gwarantują, że prowadzone przez nas wdrożenia będą budowały wartość biznesową firmy i marki.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Kontakt