BeConnected

Furniko

Firma FURNIKO powstała w październiku 1990 roku jako przedsiębiorstwo prywatne z polskim kapitałem. Firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych i funkcjonalnych mebli biurowych. Od 2016 roku firma realizuje strategię łączenia swoich produktów z rozwiązaniami elektronicznymi z zakresu nowoczesnego i wydajnego biura. Wśród tych rozwiązań znalazła się oferta Digital Signage i Doorsign realizowana w partnerstwie z BeConnected.

Wspólnie z Furniko stworzyliśmy koncept uniwersalnego infopointu pozwalającego na sprawną nawigację po biurze, ofercie i historii firmy i pozyskania interesujących informacji przeznaczonych dla pracownika lub gościa firmy. Z poziomu ekranu dotykowego można sprawdzić plan biura wraz z zajętością sal konferencyjnych (Wayfinder i Doorsign), obejrzeć stronę internetową firmy, aktualne katalogi, materiały z realizacji. System agreguje treści w róznych formatach: video, obrazy, pliki PDF, strony HTML. Inną odsłoną koncepcji jest system Doorsign przy salach konferencyjnych oparty o nasze autorskie oprogramowanie Schedulla.

Premiera konceptu odbyła się na targach Orgatec w październiku 2018 roku w Kolonii. Ekrany zostały zainstalowane na meblach Furniko tworząc z nich jeszcze bardziej funkcjonalne narzędzia pracy i prezentacji.

Kontakt