BeConnected

INEA PARK

Videowall o nietypowym układzie

INEA

Lokalizacja

Poznań - Wysogotowo, Polska

Data realizacji

2020

INEA dostarcza usługi dla klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. INEA to nie tylko szybki Internet, ale też telewizja w jakości 4K, telefonia oraz pełen wachlarz profesjonalnych rozwiązań dla biznesu – między innymi usług INEA Data Center.

W INEA liczą się ludzie – blisko 800 pracowników oraz współpracowników każdego dnia dba o to, aby nasi klienci korzystali z najlepszych usług. Większość z nich na codzień pracuje w INEA PARK – nowoczesnym komleksie biurowym na obrzeżach Poznania

O projekcie

Podczas pierwszej fali pandemii Covid-19 większośc pracowników INEA przeszła na tzw. home office. Z myślą o tej części pracowników, którzy nie mają dogodnych warunków do pracy w domu, firma przywróciła możliwość powrotu do biura. Wiązało się to z wieloma zmianami, które zostały wprowadzone w INEA Parku. Jedną z największych jest metamorfoza recepcji.

Aby mieć pewność, że w siedzibie przebywają tylko zdrowe osoby, każdy pracownik wchodzący do INEA Parku ma mierzoną temperaturę oraz musi obowiązkowo zdezynfekować ręce. To jednak nie koniec – recepcja stała się całkowicie bezobsługowa, pojawił się w niej również ekran videowall, który prezentuje zasady obowiązujące w INEA Parku oraz kolektomat, który umożliwia bezkontaktowe odbieranie i nadawanie przesyłek.

Zadaniem BeConnected było wdrożenie ściany video informującej o zasadach bezpieczeństwa na obiekcie.

Be aware, stay safe!

Videowall w INEA posiada nietypowy układ – to trzy monitory instalowane w pionie jeden obok drugiego. Taki układ ekranów daje wyjątkowe możliwości – bez problemu można na nim pokazywać film video, jednak trzy ekrany w naturalny sposób pozwalają organizować treści na różne sekcje wyświetlane jednocześnie.

Komunikaty o bezpieczeństwie zostały przygotowane tak, aby obok treści czysto informacyjne było miejsce na emitowane jednocześnie filmy czy obrazy instruktażowe i wizerunkowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej?