BeConnected

Meble VOX

Doświadczenia Omnichannel w salonach

Meble VOX

Lokalizacja

Cała Polska

Data realizacji

2020-2021

VOX to marka wnętrzarska, która od 1989 roku konsekwentnie umacnia się na pozycji jednej z najbardziej innowacyjnych firm z branży meblarskiej w Polsce. W swoim portfolio posiada unikatowe i uzupełniające się produkty oraz usługi związane z urządzaniem mieszkań i domów.

VOX to także sieć salonów wyposażenia wnętrz w całej Polsce oraz platforma sprzedaży on-line vox.pl.

O projekcie

Zadaniem BeConnected było wprowadzenie do ekspozycji VOX ekranów, które zmienią sposób obsługi klienta. Dotychczas konsultanci posługiwali się papierowym katalogiem produktów, którego druk jest kosztowny, a dystrybucja wymaga nakładów logistycznych. Obecnie cała oferta VOX jest dostępna na ekranach, możliwa do natychmiastowej aktualizacji i pozwalająca na interaktywną podróż przez ofertę producenta.

Projekt rozpoczął się od flagowego salonu Wnętrza VOX w Jankach pod Warszawą. Zastosowane rozwiązania znalazły jendak swoje rozwinięcie także w innych salonach, gdzie przygotowana przez BeConnected aplikacja została zaimplementowana do obecnych tam kiosków multimedialnych.

IMG_4479
Inspiracja dla nowego stylu życia

Dzięki pionowo montowanym ekranom dotykowym użytkownicy mogą poznać całą ofertę mebli i dodatków wnętrzarskich marki VOX. Ogromna baza zdjęć i inspiracji pozwala poruszać się po ofercie producenta z nastawieniem na własną realizację idealnego wnętrza.

Wyświetlanie pełnego katalogu produktów możliwe jest dzięki integracji aplikacji ze sklepem internetowym vox.pl. Nawet jeśli sklepowa ekspozycja nie pozwala na prezentowanie szerokiej oferty, na ekranie można znaleźć wszystko. Zintegrowane zostały także konfiguratory pozwalające na personalizację kolekcji produktów.

Be Creative

Salony VOX oferują wyjątkową atmosferę zakupów związaną z bardzo emocjonującym procesem wyposażania własnego M.

Dlatego rozwiązania Digital Signgage uzupełniają domowy klimat ekspozycji meblowej w sposób naturalny, a jednocześnie kreatywny. Ściana video, użyteczne ekrany dotykowe, czy interaktywny stół to tylko część bardzo przemyślanego środowiska Customer Experience.

 

Przemyślane rozwiązania

System Digital Signage został opracowany w połączeniu z analizą Customer Journey, a obecność ekranów jest ściśle powiązana z ekspozycją produktów.

Ekrany wyposażone są w dodatkowe urządzenia: czytników kodów QR czy RFID – wszystko po to, by jeszcze lepiej identyfikować potrzeby klientów i sprawnie na nie reagować.

Chcesz dowiedzieć się więcej?