BeConnected

Promag

MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI w Centrum Techniki Magazynowej PROMAG to jedyna tego typu w Polsce prezentacja urządzeń intralogistycznych, powołana z myślą o Klientach PROMAG, ale także środowisku naukowym i studentach. Celem ekspozycji jest prezentacja trendów i najbardziej nowoczesnych rozwiązań związanych z intralogistyką.

Jednym z elementów Magazynu Przyszłości jest interaktywny Showroom prezentujący ofertę PROMAG i umożliwiający zapoznanie się z technicznymi i praktycznymi aspektami produktów w sposób atrakcyjny i nowoczesny. Do showroomu dostarczyliśmy szereg funkcjonalnych rozwiązań:

Stanowisko przy poczekalni to interaktywna przestrzeń dla odwiedzających firmę. Osoby czekające na spotkanie mogą zapoznać się z materiałami dotyczącymi przedsiębiorstwa. Zastosowano tu stół interaktywny o przekątnej 42” wraz z aplikacją Omnitapps specjalnie skonfigurowaną pod potrzeby PROMAG. Możliwości prezentacyjne zostały rozszerzone o dodatkowy monitor 65” i bezprzewodowy soundbar.

Interaktywna ściana video służy do wyświetlania materiałów promocyjnych. Dodatkowo, podczas eventów i niektórych spotkań umożliwia bezprzewodowe wyświetlanie prezentacji ze źródła zewnętrznego, np. laptopu czy smartfona.

Urządzenie All-In-One 27” znajdujące się w części ekspozycyjnej pozwaja na samodzielne zapoznanie się z katalogiem produktów, daje możliwość wydrukowania interesujących treści lub przesłania ich na adres e-mail.

Stanowisko konfiguracji magazynu wyposażone w wielkoformatowe monitory dotykowe pozwala na przygotowanie profesjonalnego projektu magazynu dla Klienta

Kontakt