BeConnected

Veolia

Jedno ze skrzydeł nowego biurowca na Placu Unii w Warszawie to Veolia House, siedziba polskiego oddziału jednej z największych grup energetycznych w Europie. Wyposżyliśmy biura grupy Veolia w dwie ściany video, kilka info-pointów i ponad 30 urządzeń DOORSIGN.

Wszechstronna komunikacja

Najbardziej charakterystycznym elementem instalacji są dwie ściany video, będące elementem głównych recepcji. Ściany video o niestandardowych proporcjach: 2×4 i 4×1 powstały w oparciu o 46-calowe panele Samsung i zainstalowane na konstrukcji Vogels. Z racji umiejscowienia ścian video, mają one charakter przede wszystkim wizerunkowy, wyświetlane są materiały o wysokiej rozdzielczości informujące o najważniejszych osiągnięciach grupy Dalkia / Veolia. 

Na terenie biura rozmieszczonych jest kilkadziesiąt info-pointów, część z nich została wyposażona w 46-calowe monitory. Funkcja tych ekranów jest czysto informacyjna, pomagają one poruszać się po korytarzach biura, informują o ważnych wydarzeniach w firmie i wyświetlają komunikaty wewnętrzne.

Wszystkie ekrany zarządzane są przez oprogramowanie Grassfish. Ten sam serwer Grassfisha obsługuje także nośniki w innych burach grupy Veolia, głównie w Poznaniu i Łodzi.

Doorsign

Na sześciu poziomach Veolia House znajduje się niemal trzydzieści sal konfrencyjnych o bardzo różnych rozmiarach. Taka ogromna aktywność w zakresie spotkań wymaga właściwej organizacji zajętości sal konferencyjnych. Dostarczyliśmy własny system DOORSIGN oparty o 10-calowe tablety instalacyjne umieszczane przy drzwiach do wszystkich sal.

Początkowo Veolia korzystała z kalendarzy MS Exchange, które były zintegrowane z systemem DOORSIGN. Obecnie wykorzystywane są kalendarze Google. Layout aplikacji został w pełni dostosowany do identyfikacji wizualnej Klienta. Dodatkowo informacje zbiorcze o spotkaniach na danym piętrze wyświetlają się na info-poincie.

Kontakt